W niedzielę, 1.08. b.r. w kościele ojców Salezjanów w Przemyślu działał punkt szczepień przygotowany przez Szpital Wojewódzki im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.
Od wczesnych godzin porannych, szczególnie po mszach świętych, w dolnej salce kościoła, czyli Oratorium Św. Jana Bosko ustawiała się kolejka chętnych do zaszczepienia.
Chętni do zaszczepienia się przeciwko COVID -19 mogli skorzystać zarówno z jednorazowej dawki Johnson and Johnson lub Pfizera. Według informacji uzyskanych w salezjańskim punkcie medycznym od pierwszej mszy porannej do godziny 13 zaszczepiło się 70 osób. – Po zaszczepieniu stu osób nasz punkt przeniesie się do Huwinik, gdzie również będziemy szczepić chętnych. Zainteresowanie jest duże.
Przychodzą ludzie w różnym wieku.– powiedziano nam w punkcie medycznym,.
- Brawo Salezjanie. Z tą parafią związany jestem całe życie. A Oratorium Św. Jana Bosko to miejsce wyjątkowe dla co najmniej kilku pokoleń parafian. To świetny pomysł, aby Kościół włączył się w promocję szczepień. Dla wielu ludzi apel duchownych, a przynajmniej zgoda hierarchii na organizowanie punktów szczepień przy parafiach może zachęcić niezdecydowanych.
Przed nami czwarta fala pandemii. To pewne. Im szybciej się zaszczepimy tym szybciej możemy zminimalizować jej skutki – powiedział jeden z zaszczepionych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ta " cudowna " instytucja biznesowa jaką jest kościół była anty-szczepionkowa dopóki nie zaczęła na tym zarabiać. Dzisiaj nawet w "sanktuarium narodowym " na Wilanowie szczepią. Bo płynie z tego strumień kasy. W czym jest biznes to jest dobre. Ot i cała cudowna przemiana.
Co jak co, świetny wybór, organizacja ta przez wieki skutecznie głosiła propagandę, to i teraz się świetnie do tego nadaje, choć przez kłamstwa trochę się zapętliła, bo ma dziś coraz mniej wyznawców. A dodatkowo, któż lepiej zna się nad tym, jak zapewnić ludziom wieczny ... odpoczynek.
Ten kto pozwolił na takie akcje będzie się smarzył w piekle
Oczywiście racja jednakowoż nie wszyscy dali się przekupić !!!POWIAT TARNOWSKI SZCZEPIENIA W KOŚCIOŁACH BUNT PROBOSZCZA W JEDNEJ PARAFII - WP.PLAMERYKAŃSKI PASTOR OSTRZEŻENIE POD ŻADNYM POZOREM NIE DAJCIE SIĘ SZCZEPIĆ! - CDA.PL
Księża co wy robicie? Co was obchodzi to obchodzi? Litości ! Zajmijcie się modlitwą! Już nie pójdę do was na mszę św. Jest mi za was księża WSTYD!!????
Ludzie!Każdy pisze co innego.Szczepionkowcy, że za późno, a antyszczepionkowcy, że po co się kościół w to pcha.Robić źle, nie robić jeszcze gorzej.Problemem jest chyba szczepić się czy nie?Zobaczymy za parę tygodni kto miał rację.
Szczepili PRZED?PO ? Czy ZAMIAST... MSZY?SALEZJANIE niegdyś zacna parafia a teraz cóż! podeszli do TEMATU "po gospodarsku "Nie przypadkiem Krzyż zleciał z wieży.Hańba
I już są pierwsze skutki uboczne szczepień jeden sknerowaty emeryt zamontował szlaban na wjeździe do przedszkola w miejscowości Buszkowiczki. Twierdząc, że droga jest jego własnością. Tyle,że droga w tym miejscu jak pamiętam jest od przynajmniej 50 lat. Jak trzeba będzie tam wjechać karetką czy straż pożarna bo przejazdu nie ma powinien odpowiadać inwestor szlabanu. Są na tej ziemi jeszcze istoty bo to nie ludzie, którzy wypili by z ucha nieboszczykowi.
Jesteś Parafianka czy Ewa?Napewno jedna i ta sama osoba. Daj sobie spokój.Nie hejtuj. Tego hejtu już za dużo.Napisz coś sensownego
''Komu oni służą czy diabłu czy Bogu?!?''YOUTUBE.COM - ABADDON - SŁUŻBA NIE DRUŻBA
No tak za parę tygodni ?!? Albo może trochę więcej ?!?SKUTKI SZCZEPIEŃ MOGĄ UJAWNIĆ SIĘ PO 48 TYGODNIACH - WOLNEMEDIA.NET
Panie wybacz im gdyż nie wiedzą co czynią
Proponował bym zrobienie punktu szczepień w galerii,LIDLU,Biedronce we wszystkich marketach kto chce wejść musi się zaszczepić normalnie tłumy w kolejkach i szybki spadek PKB
super temat do hejtu? za kazdym razem obraza wiary i instytucji. ! nikt nie zmusza Cie do wiary i pójscia do Koscioła. ale zapamietaj , jak trwoga to do Boga. i
Bbb - powiedz mi, a co ma wspólnego pójście do sprzedajnych pajaców w sukienkach z wiarą w Boga???
Przeciwnik akurat temu zastrzykowi to nie żaden antyszczepionkowiec bo tego preparatu nie można nazwać szczepionką, to eksperyment medyczny na ogromną skalę, ludzie opamiętajcie się!!!!
Salezjanie, wbiliście sobie gwóźdź do trumny, nie idźcie tą drogą
Kolega,, r n,, się myli, skutki uboczne szczepień będą nie za 48 tygodnia za 49 tygodni. Wszystkie fakty naukowe na to wskazują.
thank you for sharing deal. you are great blogger.<a href="https://www.dlfgurgaoncallgirls.com/hot-feroz-gandhi-colony-escorts/"> Feroz Gandhi Colony Call Girls </a> |<a href="https://www.dlfgurgaoncallgirls.com/sexy-farukh-nagar-escorts/"> Farukh Nagar Escorts </a> |<a href="https://www.dlfgurgaoncallgirls.com/high-profile-fazilpur-escorts/"> Call Girls in Fazilpur </a> |
Określenie odporność stadna czyli darwinizm przez pana ministra zdrowia nie jest zgodne z wiara katolicka to znaczy że rządzący traktują nas jak zwierzęta ,bydło na testach a nie dzieci Boże zapisane jest tak w piśmie a kościół jeszcze ich wspiera ktoś powinien się z tego wytłumaczyć
4200 do południa przytulone, po południu nie wiadomo...biznes się kręci..
Nie raz słuchałam w TV wypowiedzi chcą osiągnąć odporność stadna traktują nas jak zwierzęta
A komu zrobisz łaskę księrzom czy sobie ?
Kosciol katolicki zawsze byl wrogiem ludzi i polakow , to szatanska intytucja nie majaca nic wspolnego z biblijna wiara wczesnochrzescijanską
To rychło w czas, tak z rok za późno.
Ta " cudowna " instytucja biznesowa jaką jest kościół była anty-szczepionkowa dopóki nie zaczęła na tym zarabiać. Dzisiaj nawet w "sanktuarium narodowym " na Wilanowie szczepią. Bo płynie z tego strumień kasy. W czym jest biznes to jest dobre. Ot i cała cudowna przemiana.
Co jak co, świetny wybór, organizacja ta przez wieki skutecznie głosiła propagandę, to i teraz się świetnie do tego nadaje, choć przez kłamstwa trochę się zapętliła, bo ma dziś coraz mniej wyznawców. A dodatkowo, któż lepiej zna się nad tym, jak zapewnić ludziom wieczny ... odpoczynek.