Reklama

Uciążliwe „elki” na ulicach

15/09/2015 13:17

– Często poruszam się samochodem po Przemyślu i muszę przyznać, że prawdziwą zmorą kierowców jadących ulicą Jasińskiego w kierunku Słowackiego są samochody nauki jazdy. Osoby, które mają uczyć innych prowadzenia auta, swoim nieprzemyślanym działaniem nagminnie tamują ruch. W ubiegłym tygodniu ulicą Łukasińskiego w kierunku Słowackiego jechało pod rząd 4 samochody z charakterystyczną literką „L” na dachu, a dwa kolejne z ulicy Smolki usiłowały wyjechać na Słowackiego.

Dla dopiero uczących się jazdy kierowców to dość problematyczny podjazd, więc tamowanie ruchu trochę trwało, zanim wszystko wróciło do normy. W tym rejonie takie sytuacje powtarzają się nagminnie. Instruktorzy z kursantami jeżdżą tymi samymi ulicami, nierzadko w grupach, nie zważając na to, że zakłócają płynność ruchu. Czy nie ma sposobu by to zmienić? Może samorząd mógłby jakoś wpłynąć na ośrodek ruchu drogowego, a ten na instytucje szkolące kierowców, by ograniczyły poruszanie się kursantów przynajmniej w godzinach szczytu.

Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama