31-latek, który próbował umknąć przed policją wyładowanym po brzegi papierosami z przemytu volkswagenem, finalnie doprowadził do kolizji z nieoznakowanym radiowozem biorącym udział w pościgu. Mężczyznę udało się zatrzymać na ulicy Sanowej w Jarosławiu.
Wczoraj, o g. 18.30 w Tuczempach policjanci z „drogówki” , podejrzewając, że kierowca volkswagena sharana może wieźć nielegalne papierosy, dali mu sygnał do zatrzymania. Kierowca nie zareagował i zaczął uciekać. Pościg, który podjęła interweniująca policja, wspomagana przez dodatkowe patrole wysłane przez dyżurnego Komendy powiatowej policji w Jarosławiu, zakończył się dopiero na ulicy Sanowej. Po drodze uciekający 31-latek, mieszkaniec województwa lubelskiego, łamał przepisy ruchu drogowego, zjeżdżając na przeciwny pas ruchu, aż w końcu doprowadził do kolizji z nieoznakowanym radiowozem, tracąc opony (pękły w momencie, gdy najeżdżał na krawężnik).
Z informacji udostępnionych przez jarosławską policję wynika, że kierowca był trzeźwy. Nie miał natomiast dokumentów osobistych ani dokumentów pojazdu. W samochodzie przewoził 16 tys. paczek papierosów bez akcyzy o wartości niemal 245 tys. zł. Za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy i uszkodzenia mienia oraz wykroczenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

fot.KPP Jarosław
Wartość przewożonych papierosów to niemal 245 tys. zł.

fot.KPP Jarosław
Za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy 31-latek odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.sprzedany a nie podejrzewany współczucie dla złapanego
zgadza się . na pewno ktoś większy sypie aby nie być skazanym.Tak wygląda u nas prawo jeden wielki przestępca będzie wolny, jeśli wsypie kilku drobnych.Co to jest 250 tyś zł ?Minister bierze w łapę o wiele więcej. Prokuratorzy Sędziowie , całe życie zyją z łapówek.Jak myłsicie ile trzeba dać w łapę , aby kupić dworek na 80 arowej działce za 80 tyś zł ?
sprzedany a nie podejrzewany współczucie dla złapanego
zgadza się . na pewno ktoś większy sypie aby nie być skazanym.Tak wygląda u nas prawo jeden wielki przestępca będzie wolny, jeśli wsypie kilku drobnych.Co to jest 250 tyś zł ?Minister bierze w łapę o wiele więcej. Prokuratorzy Sędziowie , całe życie zyją z łapówek.Jak myłsicie ile trzeba dać w łapę , aby kupić dworek na 80 arowej działce za 80 tyś zł ?