Reklama

Uciekał przed policją, spowodował 2 kolizje i... uderzył w radiowóz. To wciąż nie wszystko

Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, 25 stycznia, około godz. 14.30, mundurowi zauważyli mercedesa, którego kierujący jechał bardzo niepewnie i nie miał bocznego lusterka.

Postanowili go zatrzymać, ale zostali zlekceważeni. 

Nagle kierowca z impetem wjechał w prawidłowo jadącą mazdą i nie zważając na to, kontynuował ucieczkę. Na kolejnym skrzyżowani, podczas ostrego hamowania, stracił panowanie nad mercedesem i się zatrzymał. A za nim policjanci. Wtedy mercedes ruszył i uderzył w radiowóz, a potem w znak drogowy.

Mundurowi zdołali dobiec do auta i wyjąć kluczyki ze stacyjki.

Kierowca, 36-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, miał niemal 3 promile alkoholu. Pod wpływem alkoholu był również 33-letni pasażer.

Przewinień jest więcej: 36-latek nie miał prawa jazdy, a auto nie posiadało aktualnych badań technicznych. Mercedesa zabezpieczono, podobnie dowód rejestracyjny, a kierowca trafił do izby wytrzeźwień.

Reklama

Na szczęście nikt nie ucierpiał.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama