Reklama

Uciekał przed policją, bo nie miał uprawnień. Marihuanę schował w skarpetce

O wyjątkowych pechu może mówić 37-latek zatrzymany do kontroli przez leżajską policję.

Mężczyzna poruszał się po drodze motocyklem, mimo że nie miał uprawnień do kierowania. W minioną sobotę wyjechał w trasę wbrew sądowemu zakazowi. Pech chciał, że akurat został zatrzymamy do rutynowej kontroli drogowej. Postanowił zaryzykować i nie zareagował na sygnał policji, a następnie zaczął uciekać ulicami miasta. Ucieczka również zakończyła się pechowo, bo motocyklista stracił panowanie nad pojazdem. Ostatecznie zdecydował się kontynuować ją pieszo, ale w końcu na jednej z posesji dopadł go policjant. Na koniec okazało się, że uciekinier ma przy sobie 2 woreczki z marihuaną. Mężczyzna schował je w... skarpetce. Sprawę, pod nadzorem tamtejszej prokuratury, prowadzi miejscowa policja.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Żyd - niezalogowany 2016-08-24 17:13:37

    Hahahah xDDDDDDD

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości