Reklama

Uczniowie dla przedszkolaków

15/04/2019 09:30

Uczniowie trzecich klas Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego przywitali wiosnę, prezentując przedstawienie dla przedszkolaków.

Przedstawienie dotyczyło oczywiście wiosny. – Pojawiła się piękna[paywall] Wiosna, a także Marzec, bocian, wiewiórka, biedronka, jaskółka, borsuk i skowronek. Nie zabrakło wiosennych kwiatów. Wszystko przy zmiennej marcowej pogodzie, okraszone rytmicznymi piosenkami o pracowitej i wesołej wiośnie – opisuje Beata Jucha, nauczyciel z SP4.

Na widowni zasiedli goście z przemyskich przedszkoli: nr 3, nr 7, nr 11, Małe Betlejem oraz Zgromadzenia Sióstr Felicjanek. To dla nich bowiem przygotowano to radosne przedstawienie. Mali widzowie oglądali je z dużym zaciekawieniem, a na koniec zdali wiosenny egzamin, odpowiadając na zadawane przez aktorów zagadki.

Uczniowie przygotowali przedstawienie pod kierunkiem nauczycieli: Beaty Juchy, Anny Siwy i Renaty Fedewicz.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama