Uczniowie trzecich klas Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego przywitali wiosnę, prezentując przedstawienie dla przedszkolaków.
Przedstawienie dotyczyło oczywiście wiosny. – Pojawiła się piękna[paywall] Wiosna, a także Marzec, bocian, wiewiórka, biedronka, jaskółka, borsuk i skowronek. Nie zabrakło wiosennych kwiatów. Wszystko przy zmiennej marcowej pogodzie, okraszone rytmicznymi piosenkami o pracowitej i wesołej wiośnie – opisuje Beata Jucha, nauczyciel z SP4.
Na widowni zasiedli goście z przemyskich przedszkoli: nr 3, nr 7, nr 11, Małe Betlejem oraz Zgromadzenia Sióstr Felicjanek. To dla nich bowiem przygotowano to radosne przedstawienie. Mali widzowie oglądali je z dużym zaciekawieniem, a na koniec zdali wiosenny egzamin, odpowiadając na zadawane przez aktorów zagadki.
Uczniowie przygotowali przedstawienie pod kierunkiem nauczycieli: Beaty Juchy, Anny Siwy i Renaty Fedewicz.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze