Reklama

Udało się! Respirator trafi do przemyskiego szpitala!

Wydawało się to mało prawdopodobne, a jednak! Dzięki społecznemu zaangażowaniu w ciągu 24 godzin zebrano 105 tysięcy złotych.

Przemyśl jest już 16 miastem, w którym akcja zorganizowana przez Fundację SMS z Nieba wraz z lokalnymi Caritasami (u nas Caritas Archidiecezji Przemyskiej) zakończyła się sukcesem!

Warto przypomnieć, że 100% zebranej kwoty zostanie przeznaczone na urządzenie. Fundacja nie pobiera wynagrodzenia za pośredniczenie w akcji.

Brawa dla wszystkich, którzy dodali swoją cegiełkę.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-04-09 07:26:45

    Wdowi grosz robi cuda.Tak jest też w tym przypadku.A popatrzmy na naszych lokalnych "wodzów"tych urzędowych i tych duchowych.W innych regionach kraju  w arcybiskupstwach  /przyzwyczajone tylko do brania/ odezwał się odruch ludzki i z własnej kasy zaczeli kupowac dla dobra regionu respiratory i inny sprzet medyczny.Np. Łódx i inne .A nasze arcybiskupstwo jak na razie zapatrzone w siebie i swoje potrzeby gdzie ściepa wśród księży dla ich potrzeb już działa.Wstyd po prostu wstyd.A lokalny marszałek jak dostanie pieniądze z UE to łaskawie podzieli na region a naszych którymi dysponuje nie da .Może  tak jak marszałek Kujawskiego za 144 min kupiłby co najmniej 20 niezbędnych respiratorów,kilka karetek i innego niezbędnego sprzętu w tym masek i kombinezonów w/g potrzeb.Nie zrobi tego ponieważ boi się o taboret na którym siedzi.A potrzeby ludzi na etapie zagrożenia życia są mniej ważne jak taboret.A to już nie jest wstyd.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dr. House - niezalogowany 2020-04-09 10:27:32

    Cel jak najbardziej szczytny-to prawda. Jednak prościej było podać konto szpitala i bezpośrednio na szpital wpłacić deklarowaną kwotę z dopiskiem ,,respirator,, omijając tym samym fundację,która niepotrzebnie stanowi ogniwo pośrednie w tej zbiórce.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    darek - niezalogowany 2020-04-09 15:02:01

    Nie wierzę, że Caritas nie pobrał ani złotówki!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama