Do zdarzenia doszło w piątek, przed godz. 18.30 w Bystrzycy.
Policjanci dostali zgłoszenie o pojeździe, który zniszczył bariery energochłonne i wpadł do przydrożnego rowu. Na miejscu się okazało, że sprawca kolicji sie oddalił, porzucając samochód.
Kierujący volkswagenem41-latek do komisariatu policji zgłosił się dopiero po godzinie 23. Tłumaczył, że spowodował kolizję, ponieważ stracił panowanie nad pojazdem. Był trzeźwy.
Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze