Reklama

Uderzył w bariery i wpadł do rowu. Kierujący się oddalił

Do zdarzenia doszło w piątek, przed godz. 18.30 w Bystrzycy.

Policjanci dostali zgłoszenie o pojeździe, który zniszczył bariery energochłonne i wpadł do przydrożnego rowu. Na miejscu się okazało, że sprawca kolicji sie oddalił, porzucając samochód.

Kierujący volkswagenem 

41-latek do komisariatu policji zgłosił się dopiero po godzinie 23. Tłumaczył, że spowodował kolizję, ponieważ stracił panowanie nad pojazdem. Był trzeźwy.


Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości