Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Białobrzegi.
Policja informuje, że 26-latka jadąca volkswagenem w kierunku Przeworska nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i straciła nad nim panowanie.
Samochód zjechał na pas zieleni i uderzył w bariery ochronne. Uszkodzony pojazd częściowo zatrzymał się na lewym pasie.
Kierująca była trzeźwa. Ani ona, ani pasażer nie ucierpieli. Auto usunął holownik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze