Reklama

Uderzyli w nielegalny hazard. Kolejne automaty w Jarosławiu wyeliminowane

12/10/2020 06:22

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jarosławskiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu, przeprowadzili działania, których celem było zwalczanie przestępczości nielegalnego hazardu.

W jednym z lokali na terenie Jarosławia zabezpieczyli 4 urządzenia do gier hazardowych. Automaty były wykorzystywane niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

Ujawnione urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Taki jeden... - niezalogowany 2020-10-12 06:26:17

    Buuuuhahahahha...  W P-slu na Czarnieckiego stoją dwie budy z otwartymi oknami i na "żywca" się katuje przy przechodniach... Tego się nie widzi...  Mafia pierdolo.....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soccitts - niezalogowany 2020-10-12 08:44:56

    Thank you so much for this. I was into this issue and tired to   tinker around to ch https://vidmate.onl/  eck if its possible but couldnt get it done. Now that i have seen the way you did it, thanks guyswithregards

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama