Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jarosławskiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu, przeprowadzili działania, których celem było zwalczanie przestępczości nielegalnego hazardu.
W jednym z lokali na terenie Jarosławia zabezpieczyli 4 urządzenia do gier hazardowych. Automaty były wykorzystywane niezgodnie z obowiązującymi przepisami.
Ujawnione urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Buuuuhahahahha... W P-slu na Czarnieckiego stoją dwie budy z otwartymi oknami i na "żywca" się katuje przy przechodniach... Tego się nie widzi... Mafia pierdolo.....
Thank you so much for this. I was into this issue and tired to tinker around to ch https://vidmate.onl/ eck if its possible but couldnt get it done. Now that i have seen the way you did it, thanks guyswithregards
Buuuuhahahahha... W P-slu na Czarnieckiego stoją dwie budy z otwartymi oknami i na "żywca" się katuje przy przechodniach... Tego się nie widzi... Mafia pierdolo.....
Thank you so much for this. I was into this issue and tired to tinker around to ch https://vidmate.onl/ eck if its possible but couldnt get it done. Now that i have seen the way you did it, thanks guyswithregards