Nie każdej z par dana jest możliwość świętowania złotych godów. To jubileusz będący powodem do dumy, a także okazja do uczczenia wzajemnego uczucia. Właśnie taki w gminie Bircza obchodzili niedawno państwo Jadwiga i Kazimierz Sznilikowie.
Piękny, a przede wszystkim trwały związek między dwiema osobami, który udaje się pielęgnować od pół wieku to z pewnością nieoceniona wartość. W obecnych czasach ta sztuka wydaje się naprawdę niełatwa. Państwo Jadwiga i Kazimierz Sznilikowie z wyzwaniem tym poradzili sobie znakomicie, udowadniając siłę swojej miłości. Z okazji 50-lecia małżeństwa para uhonorowana została Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanym przez prezydenta RP. Odebrała też gratulacje od burmistrz Anny Szymaszek i jej zastępcy Przemysława Dutkowskiego. Złotym jubilatom życzymy długich lat pełnych radości i spokoju oraz kolejnych owocnych dekad małżeństwa. Jak zauważono, para może być inspiracją dla kolejnych pokoleń, udowadniając, że miłość to nie tylko piękne uczucie, ale też codzienna praca nad związkiem obu stron.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze