Reklama

Ukradł 28 pączków. A potem z bratem próbował wynieść 4-litrowe butelki wódki

Do zdarzenia doszło wczoraj, w tłusty czwartek, przed godz. 18, w jednym ze sklepów w Nisku.

Policja odebrała zgłoszenie, że ujęto dwóch braci, którzy próbowali wynieść ze sklepu 4-litrowe butelki wódki. Obaj byli sprzedawcom dobrze znani ze swoich wcześniejszych złodziejskich epizodów.

Jakby tego było mało, okazało się, że 2 godziny wcześniej starszy z mężczyzn ukradł w tym samym sklepie 28 pączków.

63- i 57-letni bracia z Niska przyznali się do winy. Za kradzież pączków i alkoholu odpowiedzą przed sądem.

 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ole - niezalogowany 2021-02-12 14:17:04

    To nie mieli czym popić ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    y - niezalogowany 2021-02-12 14:42:14

    pączki jako zagrycha do wódki można i tak... Niech żyje Podkarpacie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rolnik - niezalogowany 2021-02-12 15:05:31

    Chwasty powinno się wyrywać bo wszyscy pracujemy na ich utrzymanie, a chwast się z nas śmieje twierdząc ,, szlachta nie pracuje ,,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości