Do zdarzenia doszło wczoraj, w tłusty czwartek, przed godz. 18, w jednym ze sklepów w Nisku.
Policja odebrała zgłoszenie, że ujęto dwóch braci, którzy próbowali wynieść ze sklepu 4-litrowe butelki wódki. Obaj byli sprzedawcom dobrze znani ze swoich wcześniejszych złodziejskich epizodów.
Jakby tego było mało, okazało się, że 2 godziny wcześniej starszy z mężczyzn ukradł w tym samym sklepie 28 pączków.
63- i 57-letni bracia z Niska przyznali się do winy. Za kradzież pączków i alkoholu odpowiedzą przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.pączki jako zagrycha do wódki można i tak... Niech żyje Podkarpacie.
Chwasty powinno się wyrywać bo wszyscy pracujemy na ich utrzymanie, a chwast się z nas śmieje twierdząc ,, szlachta nie pracuje ,,
Ci z dojnej zmiany zajumali cala Polske i sa bezkarni bo Zero ich chroni !
Jak dostaną bezwarunkowe 1200 zł przestaną kraść
To nie mieli czym popić ;)
pączki jako zagrycha do wódki można i tak... Niech żyje Podkarpacie.
Chwasty powinno się wyrywać bo wszyscy pracujemy na ich utrzymanie, a chwast się z nas śmieje twierdząc ,, szlachta nie pracuje ,,