Do zdarzenia doszło już jakiś czas temu, konkretnie 11 lutego 2023 roku, przed godz. 19, w sklepie spożywczym „Żabka” przy ul. Wianek w Tarnobrzegu. Policja teraz zdecydowała się na publikację wizerunku m, by ustalić tożsamość mężczyzny.

zapis z monitoringu
Co się wydarzyło?
Policja podaje, że mężczyzna w wieku mniej więcej od 20 do 30 lat zabrał ze sklepu 2 butelki wódki. Był pijany i agresywny, wyzywał ekspedientkę i rozrzucił rzeczy przy kasie. Potem uciekł w nieznanym kierunku. Miał ze sobą czerwony rower z kierownicą szosową typu baranek.
Rysopis sprawcy:
Wiek około 20 – 30 lat, szczupłej budowy ciała, ciemne włosy, zarost na twarzy.
Ubiór:
Był ubrany w ciemną kurtkę do pasa; bluzę sportową z kapturem, ciemną w z jasnymi wzorami; spodnie dresowe z białymi paskami biegnącymi wzdłuż nogawek oraz buty sportowe.
Świadków zdarzenia i inne osoby posiadające informację w tej sprawie są proszone o kontakt z KMP w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2, pokój 228, kontakt telefoniczny 47 825 34 30 lub 47 823 33 30.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze