Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu w piątkowy poranek, 18 maja, odebrał zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie Dubiecka.
Sprawca miał wybić szybę w drzwiach wejściowych, wejść do środka i ukraść dwie butelki alkoholu o łącznej wartości 57 zł. Jak podała policja, na miejscu zdarzenia zauważalne były plamy krwi, co wskazywało na fakt, że sprawca mógł się zranić szkłem z drzwi wejściowych. Również pobliski monitoring zarejestrował mężczyznę, który wynosił dwie butelki.
Funkcjonariusze rozpoznali w podejrzanym 32-letniego mieszkańca gminy Dubiecko. Ustalili też, że tego samego dnia rano do przemyskiego szpitala został przewieziony nietrzeźwy mężczyzna z obrażeniami dłoni. W placówce okazało się, że faktycznie był to sprawca włamania.
Po zaopatrzeniu medycznym trafił do policyjnego aresztu. Przyznał się do postawionych mu zarzutów. Za kradzież w włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze