Reklama

Ukradł alkohol ze sklepu. Zdradziła go rana w dłoni

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu w piątkowy poranek, 18 maja, odebrał zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie Dubiecka.

Sprawca miał wybić szybę  w drzwiach wejściowych, wejść do środka i ukraść dwie butelki alkoholu o łącznej wartości 57 zł. Jak podała policja, na miejscu zdarzenia zauważalne były plamy krwi, co wskazywało na fakt, że sprawca mógł się zranić szkłem z drzwi wejściowych. Również pobliski monitoring zarejestrował mężczyznę, który wynosił dwie butelki.

Funkcjonariusze rozpoznali w podejrzanym 32-letniego mieszkańca gminy Dubiecko. Ustalili też, że tego samego dnia rano do przemyskiego szpitala został przewieziony nietrzeźwy mężczyzna z obrażeniami dłoni. W placówce okazało się, że faktycznie był to sprawca włamania.

Reklama

Po zaopatrzeniu medycznym trafił do policyjnego aresztu. Przyznał się do postawionych mu zarzutów. Za kradzież w włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości