Funkcjonariusze z posterunku w Wiązownicy podejrzewali, że końcem października ubiegłego roku, 56- letni mieszkaniec gminy Wiązownica ukradł kartę płatniczą i kilkukrotnie zapłacił nią zbliżeniowo- w sklepach i na stacji paliw.
Prowadzone przez nich czynności doprowadziły do potwierdzenia tej hipotezy. W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny, policjanci odnaleźli skradzioną kartę. 56-latek usłyszał już zarzuty. Kradzież i wydanie niemal 400 zł mogą skończyć się dla niego nawet 10 latami pozbawienia wolności.
Policjanci przypominają: w przypadku podejrzenia kradzieży karty, bądź posłużenia się nią przez osoby nieuprawnione, należy zgłosić się do najbliższej jednostki policji i złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze