Reklama

Ukradł kartę i kilkukrotnie nią zapłacił. Grozi mu więzienie

Funkcjonariusze z posterunku w Wiązownicy podejrzewali, że końcem października ubiegłego roku, 56- letni mieszkaniec gminy Wiązownica ukradł kartę płatniczą i kilkukrotnie zapłacił nią zbliżeniowo- w sklepach i na stacji paliw.

Prowadzone przez nich czynności doprowadziły do potwierdzenia tej hipotezy. W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny, policjanci odnaleźli skradzioną kartę. 56-latek usłyszał już zarzuty. Kradzież i wydanie niemal 400 zł mogą skończyć się dla niego nawet 10 latami pozbawienia wolności.

Policjanci przypominają: w przypadku podejrzenia kradzieży karty, bądź posłużenia się nią przez osoby nieuprawnione, należy zgłosić się do najbliższej jednostki policji i złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.


em.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama