Mundurowi zabezpieczyli nagrania i ustalili, że sprawcą jest 69- letni mieszkaniec Radymna.
Dzielnicowi komisariatu w Radymnie ustalili, że z końcem marca jedna z placówek oświatowych została pozbawiona kamer, które miały monitorować teren.
Dyrektor potwierdził zaistniały fakt i przestawił straty wynikające z kradzieży.
Mundurowi zabezpieczyli nagrania z monitoringu i ustalili, że sprawcą jest 69- letni mieszkaniec Radymna. Na filmie widać było moment jak po przystawieniu drabiny, mężczyzna wyrywa ze ściany dwie kamery i oddala się.
Podczas przeszukania, policjanci znaleźli w garażu sprawcy skradzione kamery.
Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności do pięciu lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze