Reklama

Ukraińcy dziękują Polakom za okazane wsparcie! [WIDEO]

02/03/2022 15:42

„Macie wielkie serca. Dziękuję Wam, Polacy!”, „Trudno znaleźć słowa, by wyrazić wdzięczność" to dwa z szeregu podziękowań, które płyną w stronę niewiarygodnie zaangażowanych ochotników do pomocy uchodźcom w Przemyślu.

 
– Najpierw do Krakowa zabiera mnie ta pani (71-letnia pani Tatiana wskazuje na oko trzydziestoletnią kobietę, która do Przemyśla przyjechała siedmioosobowym busem z propozycją zawiezienia siedmiu chętnych osób do Krakowa.
Do busa wchodzą cztery młode, kilkunastoletnie dziewczyny, w środku przygotowana jest woda, kanapki, koce – przyp. red.). 

Do Pragi?
– Do Pragi, tam mój syn mieszka – mówi  nam po wjeździe kolejnego pociągu z Ukrainy, w sobotę 26 lutego, około godziny 10 siedzemdziesiędcioletnia Tatiana.


Reklama


– Chcę podziękować, bo to, co robicie, drodzy bracia i siostry Polacy, i na granicy, i za granicą, tutaj, i też staracie sie, aby przekazać jak najwiecej tej pomocy tam, gdzie jest wojna, to podziwu godne – dziękuje  ojciec Teodozjusz, bazylianin posługujący w Przemyślu od dwóch lat. Wcześniej przebywał 33 lata w Ukrainie jako misjonarz. 








MiW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości