Ulica, która jest lubianym skrótem w kierunku Zielonki i Zniesienia, od dawna prosiła się o remont. Dziś mieszkańcy mogą już jeździć spokojnie.
29 grudnia dokonano odbioru ulicy z udziałem prezydenta Wojciecha Bakuna, zastępcy prezydenta Bogusława Świeżego, wiceprzewodniczącego RM Roberta Bala oraz przedstawicieli ZDM-u i wykonawców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze