Postawę godną pochwały zaprezentował świadek, który w środę, 1 listopada przed g. 21 zatrzymał kierowcę, którego styl jazdy daleko odbiegał od przyjętych przepisami norm – jechał bez włączonych świateł i miał problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy.
Gdy się zatrzymał, świadek podszedł do niego, a wyczuwając alkohol natychmiast zawiadomił służby. Nie pozwolił też mężczyźnie na oddalenie się z miejsca zdarzenia.
Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący audi 50-letni obywatel Ukrainy miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie i wkrótce usłyszy zarzuty.
Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze