28 bm. w Grzęsce odbędą się Gminne Obchody Narodowego Dnia „Żołnierzy Wyklętych”.
Uroczystości zainicjuje msza św. w kościele parafialnym, po której nastąpi złożenie kwiatów przy tablicy upamiętniającej ks. Antoniego Olejarkę i Stanisława Olejarkę. W ten sposób mieszkańcy chcą upamiętnić żołnierzy podziemia antykomunistycznego z gminy Przeworsk – braci Cieślów z Grzęski i braci Olejarków ze Studziana.
Tegoroczne uroczystości będą miały charakter symboliczny i odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze