Reklama

Upamiętnią żołnierzy podziemia antykomunistycznego z gminy Przeworsk

28 bm. w Grzęsce odbędą się Gminne Obchody Narodowego Dnia „Żołnierzy Wyklętych”.

Uroczystości zainicjuje msza św. w kościele parafialnym, po której nastąpi złożenie kwiatów przy tablicy upamiętniającej ks. Antoniego Olejarkę i Stanisława Olejarkę. W ten sposób mieszkańcy chcą upamiętnić żołnierzy podziemia antykomunistycznego z gminy Przeworsk – braci Cieślów z Grzęski i braci Olejarków ze Studziana. 

Tegoroczne uroczystości będą miały charakter symboliczny i  odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama