Reklama

Urzędniczki nagrodzone medalami

Helena Dubielak i Halina Mach to wieloletnie pracownice Urzędu Gminy Lubaczów, które niedawno przeszły za zasłużony odpoczynek. Za wzorową pracę zostały docenione.

W połowie lutego obie panie uhonorowano nadanymi przez prezydenta Andrzeja Dudę Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę. Uroczystość miała miejsce w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie, a honory pełniła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, która podkreśliła, że medale przyznawane są za wzorowe, sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

– Wyjątkowe zaangażowanie, bogata wiedza i niezwykłe oddanie w wykonywaniu swoich obowiązków zasługują  w pełni na wyróżnienie, a także są wzorem do naśladowania przez młodszych stażem pracowników – podkreślają władze gminy Lubaczów. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama