Policjanci z jarosławskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w brutalny sposób zabił kota.
W poniedziałek w nocy jarosławscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji w gminie Chłopice mężczyzna zabił kota.
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego przesłuchali świadków i zabezpieczyli nagranie monitoringu, które zrejestrowało moment uśmiercenia kota.
Za bestialski czyn odpowiedzialny jest 36-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, który na 2 miesiące trafił do policyjnego aresztu. Za zabicia kota ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Za czasów PełO to może by mu się upiekło, ale za PiS -u to za kota dostanie srogi wyroczek
A taki pan rzeźnik zabija na akord tyle zwierząt i nic mu za to nie zrobią, toć kurde ba, dodatkowo jeszcze mu za to płacą !!!YOUTUBE.COM - OMKARA - BALLADA O RZEŹNIKUYOUTUBE.COM - CONFLICT - MEAT MEANS MURDER*LYRICS
A jeśli w miejscowości Chłopice zabijane są BESTIALSKO inne zwierzęta jak np. świnie etc. to co, nic się nie dzieje ?!?YOUTUBE.COM - LA AFERRA - ŚWINIOBICIE
Srogo powinni karać za wszystkie zwierzęta, a szczególnie za maltretowanie i mordowanie krów, gdyż jest ONA najbardziej pożyteczna i najważniejsza ze wszystkich zwierząt !!!YOUTUBE.COM - ELEKTRYCZNE GITARY - KROWA
Za czasów PełO to może by mu się upiekło, ale za PiS -u to za kota dostanie srogi wyroczek
A taki pan rzeźnik zabija na akord tyle zwierząt i nic mu za to nie zrobią, toć kurde ba, dodatkowo jeszcze mu za to płacą !!!YOUTUBE.COM - OMKARA - BALLADA O RZEŹNIKUYOUTUBE.COM - CONFLICT - MEAT MEANS MURDER*LYRICS
A jeśli w miejscowości Chłopice zabijane są BESTIALSKO inne zwierzęta jak np. świnie etc. to co, nic się nie dzieje ?!?YOUTUBE.COM - LA AFERRA - ŚWINIOBICIE