Reklama

Usłyszał zarzut zabicia kota ze szczególnym okrucieństwem

Policjanci z jarosławskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w brutalny sposób zabił kota.

W poniedziałek w nocy jarosławscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji w gminie Chłopice mężczyzna zabił kota.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego przesłuchali świadków i zabezpieczyli nagranie monitoringu, które zrejestrowało moment uśmiercenia kota.  

Za bestialski czyn odpowiedzialny jest 36-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, który na 2 miesiące trafił do policyjnego aresztu. Za zabicia kota ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Edzio - niezalogowany 2020-10-09 16:33:30

    Za czasów PełO to może by mu się upiekło, ale za PiS -u  to za kota dostanie srogi wyroczek

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2020-10-09 18:13:26

    A taki pan rzeźnik zabija na akord tyle zwierząt i nic mu za to nie zrobią, toć kurde ba, dodatkowo jeszcze mu za to płacą !!!YOUTUBE.COM - OMKARA - BALLADA O RZEŹNIKUYOUTUBE.COM - CONFLICT - MEAT MEANS MURDER*LYRICS

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2020-10-09 18:23:56

    A jeśli w miejscowości Chłopice  zabijane są BESTIALSKO  inne zwierzęta jak np. świnie etc. to co, nic się nie dzieje ?!?YOUTUBE.COM - LA AFERRA - ŚWINIOBICIE

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama