W ubiegłym tygodniu policjanci z Dubiecka zatrzymali kierowcę ciągnika, który zniszczonym kołem przyczepy, a właściwie samą felgą bez opony uszkodził nawierzchnię drogi. To jeszcze nic.
Okazało się, że 62-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego nie miał uprawnień do kierowania, gdyż decyzją sądu zostały mu odebrane. Ponadto usiadł za kierownicą ciągnika, mając w wydychanym powietrzu prawie 1,5 promila alkoholu. Za popełnione przestępstwo kierowania ciągnikiem w stanie nietrzeźwości oraz wbrew postanowieniu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, utrata prawa jazdy na okres od 3 do 15 lat, będzie też musiał uiścić nawiązkę w wysokości co najmniej 5 tys. złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.do paki go na rok, kara 10 tys., odebranie prawka na 10 lat i po sprawie...
do paki go na rok, kara 10 tys., odebranie prawka na 10 lat i po sprawie...