Reklama

Uszkodził nawierzchnię drogi. Jechał bez uprawnień

13/08/2015 07:33

W ubiegłym tygodniu policjanci z Dubiecka zatrzymali kierowcę ciągnika, który zniszczonym kołem przyczepy, a właściwie samą felgą bez opony uszkodził nawierzchnię drogi. To jeszcze nic.

Okazało się, że 62-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego nie miał uprawnień do kierowania, gdyż decyzją sądu zostały mu odebrane. Ponadto usiadł za kierownicą ciągnika, mając w wydychanym powietrzu prawie 1,5 promila alkoholu. Za popełnione przestępstwo kierowania ciągnikiem w stanie nietrzeźwości oraz wbrew postanowieniu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, utrata prawa jazdy na okres od 3 do 15 lat, będzie też musiał uiścić nawiązkę w wysokości co najmniej 5 tys. złotych. 


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wendi - niezalogowany 2015-08-13 09:00:45

    do paki go na rok, kara 10 tys., odebranie prawka na 10 lat i po sprawie...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości