Utrudnienia spowodowane są rozpoczynającym się dziś, 11 bm., Wielkim Odpustem Wniebowzięcia NMP w Kalwarii Pacławskiej.
– W związku z przewidywanym uczestnictwem około 20 tysięcy osób, spodziewać się należy zwiększonego natężenia ruchu pojazdów zarówno osobowych, jak i autokarów na trasach dojazdowych do Kalwarii – informuje mł. asp. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. – Część uczestników przybędzie do Sanktuarium pieszo. Przewidywane trasy przejścia pielgrzymek to: Przemyśl - Aksmanice - Sierakośce - Nowosiółki - Kalwaria oraz Bircza - Huwniki - Kalwaria – dodaje.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kuchciński pójdzie pieszo tym razem, czy znowy przyleci?
Jak za dawnych czasów pieszo dotrze na Piłsudskiego. Niestety, sprawił że Instytucja i pozycja Marszałka Sejmu RP została sprowadzona do "kelnerskiego" absurdu. Odwołanie przez szeregowego "posła" i szefa partii, w jej siedzibie przejdzie z pewnością do historii. Nawet za "komuny" takie rzeczy były nie do pomyślenia. Na głupotę nie ma rady.
Kuchcinski ma więcej rozumu w jednym palcu, niż cała czerwona zaraza przemyska
Niestety idiotów nie sieją tylko się rodzą.amen.
Kuchciński pójdzie pieszo tym razem, czy znowy przyleci?
Jak za dawnych czasów pieszo dotrze na Piłsudskiego. Niestety, sprawił że Instytucja i pozycja Marszałka Sejmu RP została sprowadzona do "kelnerskiego" absurdu. Odwołanie przez szeregowego "posła" i szefa partii, w jej siedzibie przejdzie z pewnością do historii. Nawet za "komuny" takie rzeczy były nie do pomyślenia. Na głupotę nie ma rady.
Kuchcinski ma więcej rozumu w jednym palcu, niż cała czerwona zaraza przemyska