Rodzice kolejny raz będą mogli zapisać maluchy do miejskiego przedszkola drogą elektroniczną. W Jarosławiu taka forma zapisów stosowana jest już drugi rok z rzędu.
Na specjalnej platformie, dostępnej na stronie internetowej: https://naborp-k.vulcan.net.pl/jaroslaw, rodzice znajdą informację o wszystkich placówkach przedszkolnych w mieście i prześledzą cały proces rekrutacji. Zgłoszenia należy dokonać w terminie obowiązywania rekrutacji, co ważne data i godzina zarejestrowania dziecka nie będą miały wpływu na kolejność przyjęć. Pierwszeństwo mają oczywiście dzieci zamieszkałe w Jarosławiu. Od wczoraj (20 lutego) rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola, mają możliwość potwierdzenia woli kontynuacji przez nie nauki w dotychczasowych placówkach. Potwierdzenia można dokonać do 26 bm. Natomiast same zapisy ruszają w najbliższy piątek, 27 lutego, a wyniki rekrutacji będą znane 2 kwietnia. Elektroniczna forma zapisów nie zwolni jednak od wizyty w wybranej dla dziecka placówce, gdyż po rejestracji na platformie internetowej trzeba jeszcze wydrukować formularz zgłoszeniowy, podpisać go i zanieść do przedszkola pierwszego wyboru.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
wielkie kołomyje z tymi przedszkolami