Na inaugurację sezonu artystycznego Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” przygotowało dla melomanów gratkę w postaci jubileuszowego koncertu Grażyny Łobaszewskiej. Artystka świętuje w tym roku 40-lecie pracy na scenie.

Jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek 17 października (g. 19) na zamkowej scenie zaprezentuje kompozycje z najnowszej płyty Sklejam się, nagranej wspólnie z formacją Ajagore. W nowych aranżacjach odnajdziemy zaskakujące, energetyczne brzmienie zespołu, który tworzą: Sławomir Kornas (gitara basowa, wokal), Maciej Kortas (gitary, banjo, dobro, syntezator gitarowy) i Michał Szczeblewski (perkusja). Łobaszewska zaprezentuje odbiorcom wspaniałe, dojrzałe teksty Justyny Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego i Piotra Bukartyka. Usłyszymy również jej największe, niezapomniane przeboje, takie jak Czas nas uczy pogody czy Gdybyś, które w odświeżonych aranżacjach zyskają zupełnie nowy blask. Jedno jest pewne. Koneserów, szukających w muzyce piękna, nie może zabraknąć na przemyskim koncercie promującym to ciekawe wydawnictwo.
Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne bilety na przemyski, jubileuszowy koncert Grażyny Łobaszewskiej. By je zdobyć, wystarczy zadzwonić do redakcji ŻP w piątek, 13 października, o g. 14.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze