Powołana 8 miesięcy temu Przemyska Rada Seniorów aktywnie wspiera władze miasta w realizacji polityki senioralnej i podejmuje inicjatywy na rzecz przemyślan w jesieni życia. Jedną z najbliższych będą spotkania dla seniorów, organizowane w gmachu Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej.
12 listopada (czwartek) o g. 11 rada seniorów zaprasza mieszkańców miasta na pierwsze z cyklu otwartych spotkań. Gośćmi inauguracyjnego będą: miejski rzecznik konsumentów i przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Uczestnicy debaty pochylą się nad kwestiami bezpieczeństwa. Będzie mowa o tym, jak uchronić się przed różnego typu oszustami oraz jak bronić się przed tymi podszywającymi się pod policję.
Na kolejne tego typu spotkania zapraszani będą eksperci różnych dziedzin, a poruszane zagadnienia będą dotyczyły m.in.: prawa konsumenckiego i zdrowia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze