Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej ogłasza konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych. Temat konkursu brzmi: „Moje miasto”.
Uczestnicy mogą zgłosić trzy fotografie w formatach od 13x18 do 15x21. Podpisane prace należy dostarczyć do Muzeum Historii Miasta (oddział MNZP), Rynek 9, do 30 maja. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone, a wszystkie zgłoszone do konkursu będą pokazane na wystawie 1 czerwca w Małej Galerii Fotografii.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze