Reklama

VI Radymno Jazz Festiwal

14/02/2015 09:34

Tydzień temu w Dworze Kresowym w Radymnie zebrali się miłośnicy muzyki jazzowej. Prawdziwe tłumy przyciągnął występ gwiazdy wieczoru Ani Szarmach.

To był wieczór pełen artystycznych doznań. W muzyczną podróż zabrał uczestników imprezy duet Kuba&Sabina. Półfinaliści 7. edycji programu „Mam Talent” porwali publiczność, a ta żywo reagowała na ich autorskie utwory. Długo wyczekiwana gwiazda wieczoru, Ania Szarmach, przywitała zebranych słowami: – Wyczuwam od was pozytywne flow. 

Czuję waszą energię! Artystka wydała trzy autorskie albumy, które były nominowane na festiwalach i konkursach muzycznych. Współpracowała m.in. z takimi artystami, jak: Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Ewa Bem, Polucjanci, Sistars, Sokół&Pono, Kayah, Andrzej Piaseczny, 15 Minut Projekt. Ponieważ jest też chórzystką studyjną, jej głos można usłyszeć na kilkudziesięciu płytach różnych polskich artystów. Anna wystąpiła na scenie wraz ze swoim zespołem, w którego skład weszli: Grzegorz Jabłoński (klawisze), Damian Kurasz (gitara), Piotr Żaczek (bas), Robert Luty (perkusja), Kasia Dereń i Irena Kijewska (chórek). Na zakończenie dla publiczności wystąpiło trio: Czachur – Gunia – Koziołkiewicz. Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie. Imprezę poprowadziła Elżbieta Lewicka z Polskiego Radia Rzeszów. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama