Tydzień temu w Dworze Kresowym w Radymnie zebrali się miłośnicy muzyki jazzowej. Prawdziwe tłumy przyciągnął występ gwiazdy wieczoru Ani Szarmach.
To był wieczór pełen artystycznych doznań. W muzyczną podróż zabrał uczestników imprezy duet Kuba&Sabina. Półfinaliści 7. edycji programu „Mam Talent” porwali publiczność, a ta żywo reagowała na ich autorskie utwory. Długo wyczekiwana gwiazda wieczoru, Ania Szarmach, przywitała zebranych słowami: – Wyczuwam od was pozytywne flow.Czuję waszą energię! Artystka wydała trzy autorskie albumy, które były nominowane na festiwalach i konkursach muzycznych. Współpracowała m.in. z takimi artystami, jak: Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Ewa Bem, Polucjanci, Sistars, Sokół&Pono, Kayah, Andrzej Piaseczny, 15 Minut Projekt. Ponieważ jest też chórzystką studyjną, jej głos można usłyszeć na kilkudziesięciu płytach różnych polskich artystów. Anna wystąpiła na scenie wraz ze swoim zespołem, w którego skład weszli: Grzegorz Jabłoński (klawisze), Damian Kurasz (gitara), Piotr Żaczek (bas), Robert Luty (perkusja), Kasia Dereń i Irena Kijewska (chórek). Na zakończenie dla publiczności wystąpiło trio: Czachur – Gunia – Koziołkiewicz. Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie. Imprezę poprowadziła Elżbieta Lewicka z Polskiego Radia Rzeszów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze