Przemarsz w korowodzie królewskim, Flash mob w wykonaniu zespołu tanecznego "Koralik", oraz pokaz tańców ulicznych w wykonaniu grupy "Chillotut" to tylko nieliczne z atrakcji, które zaplanowali organizatorzy VIII Święta Ulic w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gdzie umieralność jest na wysokim poziomie, młodzi uciekają do innych miast, wypada robić tylko igrzyska. Niech ludziska zapomną gdzie żyją, niech się bawią. Niestety, ale dotyka to nie tylko tego miasta. I to jest smutne, ale nieuniknione.
Młodzi uciekają z Przemyśla na wieś.Liczba mieszkańców w Gminach pod przemyskich ciągle rośnie.
Miasto trzeba ożywić turystycznie...nawet taki mniej historyczny Zamość odwiedza 6 razy wiecej turystów niż Przemyśl! Równie stary Kalisz 10 razy więcej, a juz Kraków aż 300 razy więcej
ojojoj ta żona Króla Kazimierza to za dużo fast foodów ? Nie powiem Kazimierz ok przystojniak :)
Brak pracy ,podwyżki podatków,podwyżki za śmieci a Ci się bawią ,Wynocha ,niech odczują to na własnej skórze.
Gdzie umieralność jest na wysokim poziomie, młodzi uciekają do innych miast, wypada robić tylko igrzyska. Niech ludziska zapomną gdzie żyją, niech się bawią. Niestety, ale dotyka to nie tylko tego miasta. I to jest smutne, ale nieuniknione.
Młodzi uciekają z Przemyśla na wieś.Liczba mieszkańców w Gminach pod przemyskich ciągle rośnie.
A smieci w gore o100 procet