Reklama

Volkswagen passat zderzył się z volkswagenem tiguanem

W poniedziałek, 7 września, przed godz. 12, w Lutyczy, na drodze krajowej nr 19.


Jadący w kierunku Rzeszowa volkswagen passat zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z vw tiguanem. Po zderzeniu tiguan kierowany przez 50-letnią mieszkankę powiatu krośnieńskiego wjechał do rowu. 

Ucierpiała kierująca passatem 39-letnia mieszkanka powiatu sanockiego. Trafiła do szpitala. Kierujące były trzeźwe.

Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.


fot.KPP Strzyżów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości