Fatalny w skutkach okazał się finał wypadku, do którego doszło dziś (5 bm.), przed g. 10, w miejscowości Torki w powiecie przemyskim. Jeden z rannych w zdarzeniu mężczyzn – 23-letni Ukrainiec – został przygnieciony przez busa do betonowego przepustu.
Z ustaleń funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wynika, że kierujący audi obywatel Ukrainy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, lądując w rowie. Kiedy po wydostaniu się z samochodu znalazł się na poboczu, uderzył w niego jadący tą trasą kierowca volkswagena transportera, który nie zapanował nad autem na śliskiej nawierzchni. W efekcie 23-letni Ukrainiec został przygnieciony do betonowego przepustu. Mężczyzna z poważnym urazem nóg został przewieziony do przemyskiego szpitala, natomiast kierowcy volkswagena nic się nie stało. Z informacji udostępnionych przez przemyską policję wynika, że był trzeźwy. Ranny w wypadku został jeszcze natomiast 63-letni mężczyzna, który był pasażerem busa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gdzie jest ""AKCJA ZIMA "" ??? Gmina jak zwykle po kieszeniach pcha
Dokładnie.. powinni jakos to zrobic. . jechał przed nami wiec wszystko widzialam.. Drogi powinne byc inne.
"ranny w wypadku został jeszcze natomiast63-letni mężczyzna..."" kunszt dziennikarski wyższych lotów
SEKRETARZ GMINY MEDYKA CODZIENNIE PRZEJEŻDŻA PRZEZ TĄ WIEŚ I NIE WIDZI?
a co morze zrobić sekretarz ? raczej nic to jest droga powiatowa więc niech powiat się tym zajmie bo jezeli jadą piaskarki to niech sypią ten piasek a na droge a ze tylko biją godziny taka jest prawda niech sie ktos w koncu zato wezmie
Chłopakowi musieli amputowac obie nogi !!!! Szok
Gdzie jest ""AKCJA ZIMA "" ??? Gmina jak zwykle po kieszeniach pcha
Dokładnie.. powinni jakos to zrobic. . jechał przed nami wiec wszystko widzialam.. Drogi powinne byc inne.
"ranny w wypadku został jeszcze natomiast63-letni mężczyzna..."" kunszt dziennikarski wyższych lotów