- Trwający stan zagrożenia epidemicznego nie oznacza, że nasze codzienne zadania możemy odłożyć na bok. Oprócz działań szczególnych, związanych z walką z epidemią, jak zawsze na co dzień walczymy o ludzkie zdrowie i życie. Wypadki i zachorowania zdarzają się także podczas epidemii – mówi Marek Janowski, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
W niedzielę w południe dyspozytornia medyczna otrzymała zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym w Wysocku w pow, jarosławskim.
- Kierujący pojazdem nie zachował ostrożności, wypadł z drogi uderzając o drzewo. Zadysponowano zespół ratownictwa medycznego z Radymna. Po przybyciu na miejsce okazało się, że wszyscy trzej podróżujący opuścili pojazd o własnych siłach, nie odnosząc widocznych obrażeń. Po przebadaniu, nie wyrazili zgody na transport i dalsze badania w warunkach szpitalnych – poinformował
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Teraz wszyscy zdrowieją na myśl że mają iść do szpitala
Teraz wszyscy zdrowieją na myśl że mają iść do szpitala
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL