Reklama

Volkswagen uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]

18/03/2020 14:30

- Trwający stan zagrożenia epidemicznego nie oznacza, że nasze codzienne zadania możemy odłożyć na bok. Oprócz działań szczególnych, związanych z walką z epidemią, jak zawsze na co dzień walczymy o ludzkie zdrowie i życie. Wypadki i zachorowania zdarzają się także podczas epidemii – mówi Marek Janowski, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

W niedzielę w południe dyspozytornia medyczna otrzymała zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym w Wysocku w pow, jarosławskim.

- Kierujący pojazdem nie zachował ostrożności, wypadł z drogi uderzając o drzewo. Zadysponowano zespół ratownictwa medycznego z Radymna. Po przybyciu na miejsce okazało się, że wszyscy trzej podróżujący opuścili pojazd o własnych siłach, nie odnosząc widocznych obrażeń. Po przebadaniu, nie wyrazili zgody na transport i dalsze badania w warunkach szpitalnych – poinformował 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Waluś - niezalogowany 2020-03-18 17:27:18

    Teraz wszyscy zdrowieją na myśl że mają iść do szpitala

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-03-18 19:33:51

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama