Reklama

W Buszkowiczkach mężczyznę przygniótł samochód [ZDJĘCIA]

29/11/2019 16:01

Auto spadło z podnośnika. Mężczyzna był reanimowany.

Do dramatycznego zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 13 w Buszkowiczkach w gminie Żurawica.

 

Mężczyzna został przygnieciony przez auto, które spadło z podnośnika. – Po przybyciu w miejsce, zespół ratownictwa zastał pacjenta w trakcie resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez strażaków. Wcześniej został on wyciągnięty spod auta przez świadków zdarzenia – relacjonuje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Ratownicy przejęli reanimację i po przywróceniu funkcji życiowych, karetką przewieziono pacjenta na Szpitalny Oddział Ratunkowy szpitala wojewódzkiego w Przemyślu. Jego stan został określony jako ciężki.

Reklama

 

Na miejscu pracowały: OSP KSRG Bolestraszyce, PSP Przemyśl, policja i pogotowie ratunkowe.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama