Auto spadło z podnośnika. Mężczyzna był reanimowany.
Do dramatycznego zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 13 w Buszkowiczkach w gminie Żurawica.
Mężczyzna został przygnieciony przez auto, które spadło z podnośnika. – Po przybyciu w miejsce, zespół ratownictwa zastał pacjenta w trakcie resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez strażaków. Wcześniej został on wyciągnięty spod auta przez świadków zdarzenia – relacjonuje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
Ratownicy przejęli reanimację i po przywróceniu funkcji życiowych, karetką przewieziono pacjenta na Szpitalny Oddział Ratunkowy szpitala wojewódzkiego w Przemyślu. Jego stan został określony jako ciężki.
Na miejscu pracowały: OSP KSRG Bolestraszyce, PSP Przemyśl, policja i pogotowie ratunkowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze