Policjanci z jasielskiej grupy „SPEED” mieli w ostatnim czasie pełne ręce roboty. Tylko w ciągu dwóch dni zatrzymali 17 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Wszyscy na 3 miesiące stracili uprawnienia do kierowania pojazdami.
Sylwestrowo-noworoczny weekend był czasem, kiedy na drodze nie tylko można było zauważyć wzmożony ruch pojazdów, ale też częstsze kontrole. Nie inaczej było na drogach powiatów jasielskiego i krośnieńskiego, gdzie funkcjonariusze z jasielskiej grupy „SPEED” skutecznie stopowali zapędy tych kierowców ze zbyt ciężką nogą.

Jak przekazała jasielska komenda: „Tylko w ciągu dwóch dni, na drogach w Szebniach, Nowym Żmigrodzie, Głojscach, Iwli i Jaszczwi, ujawnili 17 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym”.

Rekordzistą mandatu i punktów karnych okazał się kierujący dostawczym renaultem, który przekroczył prędkość w warunkach recydywy i za jazdę z prędkością 112 km/h, policjanci nałożyli na niego mandat w kwocie 4 tys. zł, a na jego konto trafiło 14 punktów karnych.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze