Reklama

W ciągu dwóch dni, 17 kierujących straciło prawo jazdy

03/01/2024 19:40

Policjanci z jasielskiej grupy „SPEED” mieli w ostatnim czasie pełne ręce roboty. Tylko w ciągu dwóch dni zatrzymali 17 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Wszyscy na 3 miesiące stracili uprawnienia do kierowania pojazdami.

Sylwestrowo-noworoczny weekend był czasem, kiedy na drodze nie tylko można było zauważyć wzmożony ruch pojazdów, ale też częstsze kontrole. Nie inaczej było na drogach powiatów jasielskiego i krośnieńskiego, gdzie funkcjonariusze z jasielskiej grupy „SPEED” skutecznie stopowali zapędy tych kierowców ze zbyt ciężką nogą.

Jak przekazała jasielska komenda: „Tylko w ciągu dwóch dni, na drogach w Szebniach, Nowym Żmigrodzie, Głojscach, Iwli i Jaszczwi, ujawnili 17 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym”. 

Reklama

Rekordzistą mandatu i punktów karnych okazał się kierujący dostawczym renaultem, który przekroczył prędkość w warunkach recydywy i za jazdę z prędkością 112 km/h, policjanci nałożyli na niego mandat w kwocie 4 tys. zł, a na jego konto trafiło 14 punktów karnych.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości