W gminie Dubiecko po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
We wszystkich miejscowościach gminy kwestowało 20 wolontariuszy, którzy[paywall] zebrali 9 tysięcy 622 złote i 43 grosze. Podczas 26.
Finału WOŚP w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dubiecku odbyła się impreza, którą uświetniły działające w nim zespoły. Razem z nimi wystąpiły grupy z Liceum Ogólnokształcącego w Dubiecku, Zespołu Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dubiecku.
Jak co roku zagrała też orkiestra dęta działająca przy OSP Dubiecko. Podczas imprezy odbywała się licytacja gadżetów WOŚP oraz przedmiotów ofiarowanych przez naszych mieszkańców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.PIERSI - PAŃSTWO WIELKIEJ POWSZECHNEJ NIEMOCY - YOUTUBE.COM * TEKSTY.WYWROTA.PL
PIERSI - PAŃSTWO WIELKIEJ POWSZECHNEJ NIEMOCY - YOUTUBE.COM * TEKSTY.WYWROTA.PL