Reklama

W Dubiecku zebrali 9 tys. 622 zł 43 gr na WOŚP

18/01/2018 14:42

W gminie Dubiecko po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

We wszystkich miejscowościach gminy kwestowało 20 wolontariuszy, którzy[paywall] zebrali 9 tysięcy 622 złote i 43 grosze. Podczas 26.

Finału WOŚP w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dubiecku odbyła się impreza, którą uświetniły działające w nim zespoły. Razem z nimi wystąpiły grupy z Liceum Ogólnokształcącego w Dubiecku, Zespołu Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dubiecku.

 Jak co roku zagrała też orkiestra dęta działająca przy OSP Dubiecko. Podczas imprezy odbywała się licytacja gadżetów WOŚP oraz przedmiotów ofiarowanych przez naszych mieszkańców. 


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2018-01-18 19:00:33

    PIERSI  - PAŃSTWO WIELKIEJ POWSZECHNEJ NIEMOCY - YOUTUBE.COM * TEKSTY.WYWROTA.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama