Reklama

W Jagielle spędzili niedzielę na ludowo

Urząd Gminy w Tryńczy, we współpracy z sołectwem Jagiełła, ostatniego dnia lipca zaprosił wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu pod nazwą „Niedziela na ludowo w Jagielle”. Nie zabrakło dobrej muzyki i atrakcji dla najmłodszych.

Wydarzenie, które rozpoczęło się o g. 16, na stadionie sportowym w Jagielle, zgromadziło wielu amatorów ludowej muzyki. Zespoły, które wystąpiły na scenie, tj. Kapela Ludowa Raniżowianie, Seniorzy z Klubu Seniora w Jagielle, Zespół Śpiewaczy „Dolanie”, Zespół Piosenki Biesiadnej „Zośki”, muzycy z Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa, a także Zespół Biesiadny „Jagiellanie”, pokazały się z jak najlepszej strony i umiliły zebranym niedzielne popołudnie.

Nie zabrakło przedstawicieli[paywall] władz: senatora RP Mieczysława Golby, starosty przeworskiego Bogusława Urbana, radnego powiatowego Krzysztofa Bartusia, kierownika ARiMR w Przeworsku Szymona Gruszki. Obecni byli także trynieccy radni, sołtysi oraz wójt gminy Ryszard Jędruch. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych widzach, którzy mogli korzystać z atrakcji dmuchanego, wesołego miasteczka, a także brać udział w sportowych konkurencjach, w których na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. 

Reklama


fot.UG Tryńcza
Nienajmłodsi już artyści pokazali, że drzemie w nich ogromna siła, miłość do muzyki i chęć przekazywania jej innym.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama