Reklama

W Kalnikowie jak zwykle na wesoło

29/07/2016 14:00

W miniony weekend mieszkańcy Kalnikowa i okolic bawili się na kolejnej już Kalnikowskiej Biesiadzie. Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Bliżej siebie, Urząd gminy Stubno oraz sołecka rada.

Jak mówił sołtys wsi Kalników Artur Pukas: – Kalnikowskie biesiady weszły już na stałe w miejscowy kalendarz. Jest to świetna okazja[paywall] do spotkania się i wspólnej zabawy. Chciałbym gorąco podziękować firmie ochroniarskiej Dragon z Rzeszowa, która zapewniła nam ochronę imprezy. 

W tym roku pogoda dopisała, nie zabrakło mieszkańców Kalnikowa i nie tylko. Jak widać kalnikowskie biesiady wyrobiły sobie już renomę szerszą niż sołectwo i gmina. Ludowe dźwięki spodobały się świętującym i zachęciły wielu do tańca i wesołej zabawy.

Reklama


fot.Kamil Jacek Zarański
kjz
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości