W miniony weekend mieszkańcy Kalnikowa i okolic bawili się na kolejnej już Kalnikowskiej Biesiadzie. Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Bliżej siebie, Urząd gminy Stubno oraz sołecka rada.
Jak mówił sołtys wsi Kalników Artur Pukas: – Kalnikowskie biesiady weszły już na stałe w miejscowy kalendarz. Jest to świetna okazja[paywall] do spotkania się i wspólnej zabawy. Chciałbym gorąco podziękować firmie ochroniarskiej Dragon z Rzeszowa, która zapewniła nam ochronę imprezy.
W tym roku pogoda dopisała, nie zabrakło mieszkańców Kalnikowa i nie tylko. Jak widać kalnikowskie biesiady wyrobiły sobie już renomę szerszą niż sołectwo i gmina. Ludowe dźwięki spodobały się świętującym i zachęciły wielu do tańca i wesołej zabawy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze