Krzysztof Iwaneczko wystąpi podczas I Lazaryckiej Gali Charytatywnej, która odbędzie się na Zamku Kazimierzowskim w niedzielę, 9 sierpnia, o godzinie 18.00. Wydarzenie będzie okazją na wsparcie powstającego hospicjum oraz docenienie tych, którzy w szczególny sposób bezinteresownie wspomagają budowę.
– I Lazarycka Gala Charytatywna to będą nie tylko artystyczne doznania, ale także docenienie tych, którzy w szczególny sposób bezinteresownie wspomagają powstanie Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego im. św. Łazarza „Betania” w Przemyślu. To właśnie im Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza z Jerozolimy – Stowarzyszenie Katolickie po raz pierwszy wręczy statuetki „Dobry Rycerz Betanii”. Podczas Gali będzie także aukcja przedmiotów przekazanych na ten cel oraz każdy będzie mógł wesprzeć „Betanię” datkiem do puszki. Liczy się każda pomoc, najmniejszy odruch serca, a celem jest pomoc drugiemu potrzebującemu wsparcia człowiekowi – mówi Izabela Fac, rzecznik stowarzyszenia.
Wydarzenie uświetni występ przemyślanina Krzysztofa Iwaneczki – wokalisty, kompozytora, zwycięzcy szóstej edycji The Voice of Poland. Wstęp wolny.
Centrum Hospicyjno-Opiekuńcze „Betania” powstaje na terenie dawnego kompleksu wojskowego i szpitalnego przy ul. Słowackiego. Będzie się tam mieścić stacjonarne hospicjum i zakład opiekuńczo-leczniczy, usługi rehabilitacji leczniczej, usługi dziennej opieki senioralnej i opieki nad niepełnosprawnymi, specjalistyczne gabinety lekarskie. – Ma to być ośrodek dla przewlekle i terminalnie chorych oraz stwarzać możliwości poprawy stanu zdrowia poprzez rehabilitację. Ale przede wszystkim ma to być miejsce, gdzie nie tylko chory otrzyma opiekę i pomoc, ale także i jego rodzina zostanie otoczoną troską i wsparciem – informuje I. Fac.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kolejna wylęgarnia zarazy. Ludzie puknijcie się w te wasze puste łby. Mało wam zakażeń?!
Kolejna wylęgarnia zarazy. Ludzie puknijcie się w te wasze puste łby. Mało wam zakażeń?!
Bardzo fajna akcja charytatywna, oby tak dalej !