Reklama

W podzięce za nauczycielski trud. Nagrody w Przemyślu

Co roku w połowie października br. władze miasta zapraszają do magistratu nauczycieli i pedagogów, aby podziękować im za trud wkładany w edukację dzieci i młodzieży. Nie inaczej było 14 października br.

W sali narad UM w Przemyślu, w obecności m.in.: prezydenta miasta Wojciecha Bakuna, jego zastępcy Bogusława Świeżego, przewodniczącej Komisji Edukacji Rady Miejskiej w Przemyślu Bogumiły Nowak, sekretarza miasta Dariusza Łapy i naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu UM w Przemyślu Renaty Kochanowicz-Chalickiej gościli wyróżnieni przez włodarza pracownicy miejskiej oświaty.

– Cieszę się, że[paywall] mogę się spotkać z państwem osobiście, bo przez ostatnie półtora roku nie było to takie oczywiste. Dziękuję przede wszystkim za ten ostatni rok, bardzo trudny dla dyrektorów, nauczycieli i samych uczniów. Spotkaliście się z wieloma wyzwaniami, nowymi zadaniami, z którymi musieliście się zmierzyć. Zdaliście ten egzamin. Życzę państwu, aby ten poprzedni rok był ostatnim, w którym musieliście korzystać ze zdalnej edukacji i żebyśmy wszyscy jak najszybciej wrócili do tej normalności – tymi słowami do zgromadzonych dyrektorów i nauczycieli przemyskich placówek oświatowych zwrócił się W. Bakun.

Głównym punktem uroczystości było wręczenie nagród prezydenta miasta.

Otrzymało je 17 osób: Marta Szczawińska (dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 16), Stanisław Karszyń (dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury), Halina Kasyan (dyrektor SP 6), Mariusz Zamirski (dyrektor II LO im. prof. Kazimierza Morawskiego), Marta Dudziak (nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 9), Dorota Kulpa (nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 13), lwona Kociańska (nauczyciel SP 4), Małgorzata Jefimow (nauczyciel SP 11), Elżbieta Gradowska-Gibała (nauczyciel SP 14), Małgorzata Lorenowicz-Skowronek (nauczyciel Zespołu Szkół  Ogólnokształcących nr 2 im. Markiana Szaszkewicza), Piotr Kisiel (nauczyciel I LO), Jolanta Saj (nauczyciel II LO), Jacek Fejdasz (wicedyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących), Magdalena Śmigielska (nauczyciel Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych), Marcin Mach (wicedyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1), Jan Bembenek (wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2), Elżbieta Binduga (nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3).

Uroczystość zakończył okolicznościowy występ artystyczny uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 15 im. Adama Mickiewicza w Przemyślu.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama