Co roku w połowie października br. władze miasta zapraszają do magistratu nauczycieli i pedagogów, aby podziękować im za trud wkładany w edukację dzieci i młodzieży. Nie inaczej było 14 października br.
W sali narad UM w Przemyślu, w obecności m.in.: prezydenta miasta Wojciecha Bakuna, jego zastępcy Bogusława Świeżego, przewodniczącej Komisji Edukacji Rady Miejskiej w Przemyślu Bogumiły Nowak, sekretarza miasta Dariusza Łapy i naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu UM w Przemyślu Renaty Kochanowicz-Chalickiej gościli wyróżnieni przez włodarza pracownicy miejskiej oświaty.
– Cieszę się, że[paywall] mogę się spotkać z państwem osobiście, bo przez ostatnie półtora roku nie było to takie oczywiste. Dziękuję przede wszystkim za ten ostatni rok, bardzo trudny dla dyrektorów, nauczycieli i samych uczniów. Spotkaliście się z wieloma wyzwaniami, nowymi zadaniami, z którymi musieliście się zmierzyć. Zdaliście ten egzamin. Życzę państwu, aby ten poprzedni rok był ostatnim, w którym musieliście korzystać ze zdalnej edukacji i żebyśmy wszyscy jak najszybciej wrócili do tej normalności – tymi słowami do zgromadzonych dyrektorów i nauczycieli przemyskich placówek oświatowych zwrócił się W. Bakun.
Głównym punktem uroczystości było wręczenie nagród prezydenta miasta.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze