W najbliższy poniedziałek, 28 grudnia, odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Jarosławia. Początek zaplanowano na 12. Radni kolejny raz będą zastanawiać się na propozycją burmistrza o utworzeniu Centrum Integracji Społecznej.
W programie sesji m.in. ustalenie stawek opłat targowych, sposobu ich pobierania oraz wyznaczenie inkasentów. Pod obrady wróci też sprawa CIS, jako samorządowej jednostki budżetowej miasta. Do tej pory rada była przeciwna jej utworzeniu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szanowni Radni,ograniczcie posiedzenie do 2 godzinbo po 5 godzinach nastąpi przemęczenie
Szanowni Radni,ograniczcie posiedzenie do 2 godzinbo po 5 godzinach nastąpi przemęczenie