Reklama

W poniedziałek kolejna nadzwyczajna sesja w Jarosławiu

26/12/2015 15:02

W najbliższy poniedziałek, 28 grudnia, odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Jarosławia. Początek zaplanowano na 12. Radni kolejny raz będą zastanawiać się na propozycją burmistrza o utworzeniu Centrum Integracji Społecznej.

W programie sesji m.in. ustalenie stawek opłat targowych, sposobu ich pobierania oraz wyznaczenie inkasentów. Pod obrady wróci też sprawa CIS, jako samorządowej jednostki budżetowej miasta. Do tej pory rada była przeciwna jej utworzeniu.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2015-12-27 06:05:11

    Szanowni Radni,ograniczcie posiedzenie do 2 godzinbo po 5 godzinach nastąpi przemęczenie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama