Prezydenci, burmistrzowie i wójtowie podkarpackich miast i gmin gościli dzisiaj (18 marca br.) w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej na spotkaniu związanym z programem „Błękitny San”.
Organizatorami konferencji w Przemyślu byli marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl i zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W sali audiowizualnej MNZP najwięcej czasu poświęcono sposobom wdrożenia programu strategicznego „Błękitny San”, dzięki któremu dziesiątki podkarpackich gmin mogą wiele zyskać. Marszałek województwa Władysław Ortyl oraz prezes zarządu WFOŚiGW, były wojewoda przemyski, Adam Pęzioł przedstawili możliwości finansowania planowanych przedsięwzięć. Był także czas na dyskusję i pytania uczestników konferencji. Jak poinformował marszałek W. Ortyl, praktyczne wdrożenie programu powinno nastąpić w 2017 roku i potrwać do 2023 roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze