Reklama

W przemyskim szpitalu zmarła pacjentka zakażona COVID-19

Wczoraj sanepid jeden zgon uwzględnił w powiecie dębickim, a powinien być w ropczycko-sędziszowskim. Dzisiejsza tabela zawiera korektę.

14 września w szpitalu w Przemyślu zmarła 85-letnia mieszkanka Przemyśla.


Wyzdrowiały 53 osoby z 12 powiatów województwa.


U kolejnych 20 potwierdzono zakażenie: 

1 osoba – brzozowski (1K) 2 osoby – dębicki (2K) 1 osoba – miasto Krosno (1M) 1 osoba – łańcucki (1M) 5 osób – mielecki (2K; 3M) 1 osoba – przemyski (1K) 1 osoba – przeworski (1K) 3 osoby – rzeszowski (3K) 3 osoby – miasto Rzeszów (2K; 1M) 2 osoby – tarnobrzeski (1K; 1M)


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama