Wczoraj sanepid jeden zgon uwzględnił w powiecie dębickim, a powinien być w ropczycko-sędziszowskim. Dzisiejsza tabela zawiera korektę.
14 września w szpitalu w Przemyślu zmarła 85-letnia mieszkanka Przemyśla.
Wyzdrowiały 53 osoby z 12 powiatów województwa.
U kolejnych 20 potwierdzono zakażenie:


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze