Dzisiaj, 24 lipca br., o godzinie 19 miała rozpocząć się w Przemyślu akcja odkomarzania. Została odwołana.
Do oprysku miał zostać wykorzystany preparat o nazwie ASPERMET. Środek ten posiada aktualne atesty oraz karty charakterystyki. Działa on nie tylko na komary, ale też kleszcze i meszki. Jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych. Akcją odkomarzania miało zostać objętych ponad 33 ha miasta: wzdłuż brzegów Sanu – po lewej stronie rzeki od wysokości mostu Brama Przemyska do kładki pieszo- rowerowej, po prawej stronie rzeki – od mieszczącej się przy ulicy Brudzewskiego 1 Galerii Sanowa do kładki pieszo-rowerowej, na Rynku Starego Miasta – opryskami objęte zostaną tereny zielone przy fontannie z niedźwiadkiem oraz przy pomniku Dobrego Wojaka Szwejka, na terenach zielonych przy Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK (Zamek Kazimierzowski).
Akcja, m.in. z powodu protestu Związku Pszczelarzy Ziemi Przemyskiej i części mieszkańców, została odwołana i przesunięta na bliżej nieokreślony termin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To jest tylko trucizna.Działa na szystkie organizmy żywe.Z tym,ze dla niektórych organizmów jest śmiertelna.W pozostałych /nieszkodliwa/ pozostawia / na stałe ślad .
A co? Znowu do was PiS przyjechało?
Welcome i dobrobyt to jeden i ten sam trol z POlitycznej frakcji ludzi kochających towarzystwo LGBT i wydaje się wam ,że jesteście wyedukowani nie wykształcony popaprańcu. Dramat
Bolo, nadajesz się na śledczego, który potrafi tylko porównać dwie ostatnie cyferki. 4+4= 8 czy 9?
Tadeuszu,jestem z ciebie dumna. Pierwszy raz nie upolityczniasz.Naprawde. Jakies srodki na te komary my ludzie musimy znalezc,bo tego dziadostwa bedzie w sierpniu jeszcze wiecej,ale skutki tej trucizny moga byc nieodwracalne . Brawo Panie Prezydencie !! A moze to pierwszy krok do wspolpracy calej naszej Rady ??? Czyzby pszczoly ......?
Nie dziwię się że ten Przemyśl w tak czarnej norze jak jego mieszkańcy to takie ułomy umysłowe że protestują akcję odkomarzania.Chcecie zmian ale żeby było wszystko po staremu.Narzekacie na komary i narzekacie na akcje odkomarzania bo to trujące,a sami zimą jaracie w przestarzałych kotłach kaloszami i starymi oponami w najlepsze, chlejecie tanią wódkę i jaracie tanie szlugi bo jesteście biedni, a biedota jest wynikiem głupoty i dlatego jest odkomarzanie wstrzymane.
To jest tylko trucizna.Działa na szystkie organizmy żywe.Z tym,ze dla niektórych organizmów jest śmiertelna.W pozostałych /nieszkodliwa/ pozostawia / na stałe ślad .
A co? Znowu do was PiS przyjechało?
brawo tak trzymac!