Reklama

„W Przemyślu nie ma testów”. Szpital zaprzecza

18/03/2020 19:03

Od piątku w internecie krąży informacja, że przemyski szpital nie ma testów na koronawirusa i nie jest w stanie diagnozować pacjentów.

Dyskusje mieszkańców obecnie przeniosły się do mediów społecznościowych. Tam dzielą się różnymi informacjami i obawami. A tych drugich jest zdecydowanie więcej. Niektórzy się dziwią, że w mieście nie wykryto do tej pory żadnego przypadku koronawirusa. Szybko znaleziono wytłumaczenie: w szpitalu w Przemyślu nie mają ani jednego testu. Jedna z kobiet twierdziła, że taką informację usłyszała od lekarza z oddziału zakaźnego.

Szpital zaprzecza pogłoskom o braku testów. – Badaniom nie są poddawani wszyscy pacjenci, tylko ci, którzy spełniają określony algorytm, który jest znany lekarzom. Szpital, w tym oddział zakaźny, pracuje prawidłowo – mówi rzecznik placówki Maciej Kamiński.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Służba zdrowia - niezalogowany 2020-03-18 19:43:48

    Jak zwykle Przemyśl jest zapomniany a niech tam w Przemyślu pozdychaja 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tsa - niezalogowany 2020-03-18 20:09:04

    TEST WYKRYWAJĄCY KORONAWIRUSA NIEPEWNY. SĄ CHORZY Z NEGATYWNYM WYNIKIEM - TVP.INFO

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-03-18 20:31:35

    w szpitalu , na oddziale zakaźnym dokładniej na Rogozińskiego nie można wykonać testu, nawet odpłatnie. Nawet osoba która miała kontakt z zarażonymi, z osobami z zagranicy, o ile nie "położy" się na oddziale i nie ma wysokiej gorączki nie zostanie przebadana, nawet odpłatnie. Zdaje się że mają przykazane nie robić testów. Czekają aż trupy będą leżeć na ulicach?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama