Ponad pół tysiąca osób zgromadziło się w hali sportowej w Przemyślu na wigilii. Spotkanie zorganizowała Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Podano barszcz, pierogi, kapustę, rybę i ciasta. W przygotowanie zaangażowąło się ponad 100 ośób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak wielka skala biedy jest w naszym mieście pokazuje też ta Wigilia.Mam nadzieję ,że nasi notable kościelne ,partii wiodącej jak też Zarząd Miasta zda sobie sprawę z tak wielkiego problemu naszego miasta.
Zastanawiam sie nad tym która wigilia jest bardziej podniosła ta w domu czy ta z ludzmi?
Przykro patrzeć na biedę tych ,,niewybranych,,
Jak wielka skala biedy jest w naszym mieście pokazuje też ta Wigilia.Mam nadzieję ,że nasi notable kościelne ,partii wiodącej jak też Zarząd Miasta zda sobie sprawę z tak wielkiego problemu naszego miasta.
Zastanawiam sie nad tym która wigilia jest bardziej podniosła ta w domu czy ta z ludzmi?
Jaki kolor z cb