Reklama

W Przemyślu odbyła się największa wigilia na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]

21/12/2018 20:46

Ponad pół tysiąca osób zgromadziło się w hali sportowej w Przemyślu na wigilii. Spotkanie zorganizowała Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Podano barszcz, pierogi, kapustę, rybę i ciasta. W przygotowanie zaangażowąło się ponad 100 ośób.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2018-12-21 22:03:15

    Jak wielka skala biedy jest w naszym mieście pokazuje też ta Wigilia.Mam nadzieję ,że nasi notable kościelne ,partii wiodącej jak też Zarząd Miasta zda sobie sprawę z tak wielkiego problemu naszego miasta.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Antoni - niezalogowany 2018-12-22 08:04:28

    Zastanawiam sie nad tym która wigilia jest bardziej podniosła ta w domu czy ta z ludzmi?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Eryka 134 - niezalogowany 2018-12-22 08:25:21

    Jaki kolor z cb

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama