Reklama

W Przemyślu zapalili znicz wywiezionym [ZDJĘCIA]

W tym roku tradycyjne spotkanie przy rampie kolejowej na Bakończycach się nie odbyło.

By upamiętnić 81. rocznicę deportacji, 6 lutego w kościele pw. Świętej Trójcy w Przemyślu modlili się m.in. wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka, starosta przemyski Jan Pączek, prezydenta Wojciech Bakun czy przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Maciej Kamiński.

Po nabożeństwie zapalono znicze przy tablicy Sybiraków, a następnie przy pomniku Zesłańców Sybiru i Ofiar Katynia wspólną modlitwę poprowadził ks. prałat Stanisław Czenczek. 

san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-02-09 12:26:47

    Kiedy w Przemyśl dostanie zgodę na wystawienie pomnika ofiarom OUN UPA

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lkjh - niezalogowany 2021-02-10 08:29:39

    taki wpis powinien być natychmiast usuniety bo to prowokacja

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama