W tym roku tradycyjne spotkanie przy rampie kolejowej na Bakończycach się nie odbyło.
By upamiętnić 81. rocznicę deportacji, 6 lutego w kościele pw. Świętej Trójcy w Przemyślu modlili się m.in. wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka, starosta przemyski Jan Pączek, prezydenta Wojciech Bakun czy przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Maciej Kamiński.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Kiedy w Przemyśl dostanie zgodę na wystawienie pomnika ofiarom OUN UPA
taki wpis powinien być natychmiast usuniety bo to prowokacja