Reklama

W szpitalu brakuje lekarzy. Najpilniej potrzebny jest neonatolog

08/12/2014 12:37

– Mamy sprzęt, tylko brakuje lekarzy – przyznaje dyrektor lubaczowskiego szpitala Stanisław Bury. Czy taka sytuacja nie zagraża podpisaniu kontraktu z NFZ na przyszły rok?

W sumie Szpital Powiatowy w Lubaczowie może zatrudnić od zaraz nawet 9 lekarzy. Najpilniej potrzebny jest neonatolog. Do kadry może również dołączyć pediatra. Niedawno zgłosiła się młoda lekarka, ale okazało się, że chcąc kontynuować specjalizację z pulmonologii, musi być codziennie na zajęciach w Rabce. To wykluczyło pracę w odległym Lubaczowie. 

Gwarantujemy dobre warunki

Dyrektor zapewnia, że na nowych lekarzy czekają dobre warunki pracy i sprzęt diagnostyczny. – Gwarantujemy dobrą i miłą atmosferę. Po remoncie wszystkie oddziały są ze sobą bardzo dobrze skomunikowane, nie trzeba w ogóle wychodzić na zewnątrz – mówi.

Reklama

Władze szpitala zapewniają również mieszkanie. – Warunki płacowe są do uzgodnienia – mówi. S. Bury zapewnia, że szpital nie ma zaległości w wypłatach wynagrodzeń dla personelu oraz składek do ZUS. 


fot.Paweł Bugira
– Chcemy zapewnić pacjentom kompleksowe leczenie – mówi dyrektor Stanisław Bury.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama