Reklama

W Urzejowicach, mężczyzna wjechał do rowu. Miał 2 promile

Kierujący fiatem prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał do przydrożnego rowu.

Nie bez znaczenia okazał się fakt, że w organizmie 33-letniego mieszkańca powiatu sanockiego były 2 promile alkoholu. Za jazdę w tym stanie będzie odpowiadał przed sądem.

Grożą mu kara dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoka grzywna.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości