Reklama

Wandale podpalili w kilku miejscowościach dekoracje na dożynki. Są w rękach policji [ZDJĘCIA]

Starty oszacowano wstępnie na ponad 8 tys. złotych.

We wtorek w nocy wandale podpalili przygotowane ze słomy dekoracje na terenie gminy Niwiska, w: Trześni, Hucinie, Hucisku, Leszczach, Przyłęku i Kosowach.

Ozdoby miały promować zaplanowane na weekend dożynki.

Policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej jednostki 2 dni później zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Niwiska oraz 22-latka z powiatu mieleckiego. Działali razem: starszy kierował autem, a młodszy podpalał dekoracje.

23-latek usłyszał zarzuty chuligańskiego zniszczenia mienia wspólnie i w porozumieniu z 22-latkiem. Przyznał się do winy, jednak nie potrafił wyjaśnić motywów swojego działania.

Reklama

U 22-latka dodatkowo znaleziono amfetaminę. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. O ich losie zdecyduje sąd. 


fot.KPP Kolbuszowa


fot.KPP Kolbuszowa


fot.KPP Kolbuszowa


fot.KPP Kolbuszowa
SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama